یکشنبه 10 فروردین 1399
کوچک کردن متن بزرگ کردن متن

معارفه مدیرعامل جدید شرکت سیمان اصفهان (همدانیان)

مراسم تودیع و معارفه ­ی مدیر عامل پیشین و جدید شرکت سیمان اصفهان(همدانیان)در روز یکشنبه پانزدهم دی ماه 1398 در محل ساختمان مدیریت شرکت، با حضور جناب آقای مهندس مشکاتی مدیر عامل محترم خیریه همدانیان، اعضاء محترم هیئت مدیره و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت برگزار گردید.
در ابتدای مراسم جناب آقای مهندس مشکاتی ضمن ابراز تسلیت به مناسبت شهادت سردار دل­ها سپهبد سلیمانی، خلوص نیت و ولایت پذیری را ازجمله دلایل محبوبیت عمیق این شهید عالیقدر در دل مردم دانستند.
مدیر عامل محترم خیریه همچنین با اشاره به دستاوردهای دوره مدیریت آقای مهندس کاروان، احداث واحد شماره 2 بتن، توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل، بهبود وضعیت زیست محیطی، افزایش بهره وری نیروی انسانی و ... را از مهمترین این دستاورد­ها برشمرده و از ایشان به واسطه 5 سال تلاش بی وقفه در راستای اعتلای شرکت سیمان اصفهان قدردانی نموده و برای جناب آقای مهندس بهرامی در سمت جدید آرزوی موفقیت نمودند.
تودیع و معارفه مدیر عامل سیمان اصفهان
 
در ادامه، جناب آقای مهندس بهرامی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت سیمان اصفهان، با تاکید بر اهمیت و محوریت تولید، خرد جمعی، فهم مشترک، کارجمعی، نظارت جمعی و همچنین همدلی را زمینه ساز تعالی سازمانی دانسته و صرفه ­جویی و کاهش قیمت تمام شده، اتمام پروژه ­های نیمه­ تمام و استفاده از سرمایه های راکد،  و همچنین توسعه فروش به ویژه رسوخ در بازارشهر و استان اصفهان در جهت استفاده حداکثری از مزیت­های نسبی را از مهمترین سیاست­های خویش اعلام نمودند.
ایشان با اشاره به افزایش 5 برابری تولید بتن در 4 سال گذشته، کاهش خام فروشی و تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر را مهمترین استراتژی شرکت اعلام و اظهار امیدواری نمودند که تولید بتن در این شرکت طی چند سال آینده به مرز یک میلیون تن در سال برسد.
 در پایان مدیر عامل شرکت سیمان اصفهان با اشاره به جمله­ای از شهید والامقام تهرانی مقدم با مضمون (( انجام کار در حد امکانات موجود کار انسان­های ضعیف است)) ضمن درخواست سعه صدر و نقدپذیری هرچه بیشتر برای مدیران، خواستار همکاری تمامی معاونین، مدیران و کارکنان شرکت در جهت تعالی روز افزون سیمان اصفهان شدند.

 
 
تودیع و معارفه مدیر عامل سیمان اصفهان

همچنین آقای مهندس کاروان ضمن تقدیر از تمامی کارکنان و تیم مدیریتی سیمان اصفهان، برای مدیر عامل جدید آرزوی موفقیت نمودند.
در انتهای مراسم نیز معاونین و مدیران شرکت ضمن عرض تبریک به مدیر عامل جدید، آمادگی خود را جهت همکاری همه جانبه و حرکت در راستای تحقق اهداف شرکت اعلام نمودند.


 

   1398/10/15 15:45

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4/10 (تعداد آرا 3 نفر )